O mně

Něco málo o mé maličkosti
Historie
Vystudoval jsem Fakultu Elektrotechniky a Komunikačních Technologií na VUT v Brně obor Elektrotechnická výroba a Management. Ještě na vysoké škole, na sklonku roku 2006, jsem spadl do světa IT když jsem se stal lektorem MS Office v počítačové škole Gopas. Bavily mě analýzy dat v Excelu a když přišla nabídka dozvědět se něco o SQL Serveru a Business Intelligence, neváhal jsem. Několik let jsem působil v této oblasti jako konzultant společnosti BI Experts a kombinoval práci na projektech s lektorskou činností.Na začátku roku 2013 jsem se rozhodnul jako konzultant osamostatnit. Školení mi však zůstalo. Projekty mě udržovaly v konaktu s reálnou praxí. Lektorská činnost mě nutila učit se a testovat nové technologie a také nezapomínat funkce, které člověk používá méně často.
Součsnost
1.1.2017 jsem získal prestižní ocenění Microsoft MVP Data Platform (Most Valuable Professional)
Posledních 5 let jsem strávil ve společnosti Dixons Carphone na pozici BI Data Architekta. Kde jsem měl na starosti architekturu BI řešení naší zahraniční matky.
Od května 2021 jsem potřeboval pracovní změnu a vrátil jsem se ke konzultantské činnosti a to hned ve dvou firmách současně. Konkrétně se jedná o sopolečnosti Gesteem CZ a KPCS. Příležitostně mě taky můžete opět potkat na školeních v Gopasu.

Život ale není jenom práce, takže po své lásce k dlouhému triatlonu jsem přidal nový koníček létání ve virníku Autogyro Calidus. A také se intenzivně věnuji obchodování na burze.